Şehirli insanlarının günlük yaşantısının bir parçası haline gelen açık hava mecraları markaları, kampanyaları ve mesajları etkili ve kalıcı bir şekilde tüketiciye iletir.

Televizyon, radyo ve dijital mecralarda yer alan iletişimler belli bir sürede yayınlanıp sonlanırken, açıkhava reklamları kalıcılığı ile ortalama %90 oranında daha çok geri dönüş sağlar. Açık hava reklamının sabit bir yerde kalması, sürekli göz önünde olması ve etkili kullanılması ile başarılı bir iletişim gerçekleştirilir.

Açık hava reklamları şehir markalaşma projelerinde tüketicilerin stratejiyi içselleştirmesi için önemli bir rol oynar. Halkın bildiği özel yerlerin, anılarının yer aldığı seçili destinasyonların açık hava mecralarında yer alması, proje ve yerel halk arasında sıkı bir bağ kurulmasına fayda sağlar.

Kocaeli değerler haritası araştırmasında, gün yüzüne çıkan ve fotoğraflanan noktalar, açık hava mecralarında kullanıma uygun olarak hazırlandı. Görseller, farklı hedef kitlelere yönelik mesajlarla birlikte açık hava tanıtım kampanyası olarak kullanıldı.

Yüksek çözünürlüklü afişleri buradan indirebilirsiniz.